Zelena Lhota

01.-03. 03. 2024

Zelená Lhota u Nýrska

550,- Kč / 630,- Kč

O víkendu 01.-03. 03. 2024 jedeme na náš zimní minitábor na Zelenou Lhotu.
Vyjíždíme v pátek odpoledne, ubytujeme se, přespíme a ráno vyrazíme na lyžovačku či bobovačku na celý den na Špičák.
Po návratu si nacpeme bříška, pohrajeme si, přespíme a v neděli vyrazíme zpět domů.

• sraz: v pátek v 15.00 hod. na vlakovém nádraží
  • návrat: v neděli (nejpravděpodobněji) ve 14.45 hod. tamtéž
  • ubytování: v klubovně PS Jitřenka na Zelené Lhotě
  • strava: my zajišťujeme sobotní celodenní stravu a nedělní snídani vč. svačiny na cestu. Páteční jídlo na cestu a večer si berete vlastní!
  • s sebou: kartičku zdravotní pojišťovny, lyže či boby (saně opravdu NEtaháme), teplé oblečení, přezůvky, spacák (ne do extrémního mrazu – v ložnicích se topí), pevnou tašku na lyžáky (NE igelitku), svačinu s pitím na cestu a na večer, ručník, mýdlo, třeba karty, ….
  • cena:
    – pro členy, kteří zaplatili členské příspěvky do konce roku 2023 – 550,-
    pro členy, kteří zaplatili až po uvedeném datu a pro nečleny – 630,-
    (v ceně je zahrnuta jízdenka vlakem na Zelenou Lhotu a pět do Horažďovic, ubytování v klubovně, sobotní zpáteční vlaková jízdenka na Špičák, sobotní a nedělní strava)
    Navíc si vezměte peníze na lyžařskou lanovku a třeba na nějakou tu dobrotu 😉
  • na Špičáku je i rodinná sjezdovka pro slabší lyžaře

Přihlášky: do středy 28. února 2024

Kvůli dopravě, omezené kapacitě ubytování a stravě je bezpodmínečně nutné se přihlásit a zároveň zaplatit poplatek dle výše uvedeného u pí. Portášikové v Elektro Havel (vedle starého hřbitova) a to nejpozději do středy 28. února 2024.

⚠️ Kdo si nechce táhnout lyže, boby a batohy vlakem, přineste si je ve čtvrtek 29. února do 16 hod. opět do Elektra Havel.
Odtud pojede dodávka s vybavením na Zelenou Lhotu – ale právě už ve čtvrtek !
Kdo si nestihne odnést věci, má smůlu a bagáž si potáhne sám vlakem.

Oficiální plakátek na akci (původní termín).